درباره‌ی من

حامد درخشانی کیه؟

سلام! من حامدم؛ یه نویسنده و عکاس فری‌لنس که چند وقته عاشق سبک زندگی مینی‌مال و زندگی در سفر -به عنوان یه دیجیتال نومَد- شده. از وقتی که یادمه دست به قلم بودم و هر از گاهی چشم به دوربین.

از سال ۹۳ نویسندگی حرفه‌ای رو شروع کردم و از سال ۹۶ عکاسی حرفه‌ای رو. بعدم رفتم سراغ ویدئو و پادکست. حالام کارم یه ترکیبی از ایناست. در واقع من یه آفریننده‌ی فری‌لنس‌ام که برای خودم و برندهای مختلف -در فرمت‌های متنوع- محتوا خلق می‌کنم.

 

این‌جا چی کار می‌کنم؟

وبلاگای مختلفی داشتم ولی این آخری که موندگار شد، برای این بود که مجموعه‌ای از کارامو یه جا جمع کنم. البته تو این چند سال مسیر این وبلاگ تا حد زیادی عوض شده. حالا این ماموریتیه که برای خودم در نظر گرفتم:

ماموریت:

  • آموزش مهارت‌هایی که در طول زمان به دست آوردم
  • بازگو کردن تجربه‌های شخصیم
  • تعریف کردن داستان‌هایی که فکر می‌کنم ارزش بازگو شدن دارن
  • مطرح کردن مسائلی که کم‌تر درموردشون صحبت شده یا یک زاویه‌ی دید جدید برای مسائل قدیمی

 

برای آشنایی بیش‌تر، می‌تونید مَنو توی شبکه‌های اجتماعی هم پیدا کنید: اینستاگرام | توییتر | یوتیوب | لینکدین

 

حمایت از این وبلاگ

از دی‌ماه ۹۷ تقریبا تمام وقت و انرژی‌مو روی این وبلاگ متمرکز کردم و قصد دارم این روند مستقل بودنو ادامه بدم. اما خلق محتوا (نه ترجمه‌ی مستقیم؛ مثل باقی وبلاگا) اونم با کیفیتی که مد نظر منه، واقعا وقت‌گیره. در نتیجه برای ادامه‌ی مسیر، نیاز به حمایت همه‌ی شما دارم.

برای حمایت از این وبلاگ و تلاش من برای قوی‌تر شدنش، کافیه از لینک‌هایی استفاده کنید که توی این چند تا پست آوردم. یعنی هر وقت می‌خواستید یکی از این کارا رو بکنید، از لینکای من استفاده کنید -تا بدون هزینه‌ی اضافه برای شما- یه درصدی از خریدتون به من برسه.

 

اگرم قرار نیست به این زودیا هیچ‌کدوم از این مواردو بخرید، می‌تونید با نظر دادن درمورد پست‌ها یا به اشتراک گذاشتن‌شون، از این وبلاگ و محتواش حمایت کنید. یادتون باشه که هر کلیک شما برای ادامه‌ی مسیر به من نیرو می‌ده.

 

* اگه کاری داشتید، می‌تونید از طریق این فرم، ایمیل یا تلگرام با من تماس بگیرید: