درباره‌ی من

حامد درخشانی کیه؟

سلام! من حامدم؛ یه نویسنده و عکاس فری‌لنس. از وقتی که یادمه دست به قلم بودم و هر از گاهی چشم به دوربین. یه مدت -تو دوران دانش‌جویی- نشریه‌ی خودمو داشتمو و به خاطر نوشته‌هام چند تا جایزه‌ی منطقه‌ای و کشوری هم بردم. بعد یه مدت خبرنگار بودم و در نهایت، مدیر محتوا و مشاور چند تا کسب‌وکار مختلف.

می‌شه گفت از سال ۹۳ نویسندگی حرفه‌ای رو شروع کردم و از سال ۹۶ عکاسی حرفه‌ای رو. بعدم رفتم سراغ ویدئو و پادکست. حالام کارم یه ترکیبی از ایناست. در واقع من یه آفریننده‌ی فری‌لنس‌ام که برای خودم و برندهای مختلف -در فرمت‌های متنوع- محتوا خلق می‌کنم.

 

این‌که شغلت بود. خودت چی؟

راستش شغلم همیشه بخش خیلی بزرگی از زندگی و هویتم بوده. (حتی قبل از این‌که شغلم بشه!) یعنی نمی‌تونم نوشتن و عکاسی و خلق کردنو کنار بذارم و بعدش از «من» صحبت کنم. اما اگه بخواید بیش‌تر بدونید، می‌تونم از گیاه‌خوار بودنم براتون بگم (از اواخر سال ۹۲) یا مثلا از علاقه‌ی شدیدم به چایی یا آرشیو گنده‌ی فیلما و سریالام یا سفرایی که رفتم و دوست دارم برم یا حتی شدت درون‌گرا بودنم.

می‌تونم از همه‌ی اینا و خیلی چیزای دیگه صحبت کنم. ولی خب تو این دوران که همه می‌خوان یه تصویر جذاب ولی مصنوعی از خودشون به نمایش بذارن، ترجیح می‌دم کارام تصویرمو بسازن. فکر می‌کنم این‌جوری واقعی‌تره.

 

حالا تو این وبلاگ چی کار می‌کنی؟

وبلاگای مختلفی داشتم ولی این آخری که موندگار شد، برای این بود که مجموعه‌ای از کارامو یه جا جمع کنم. البته تو این چند سال مسیر این وبلاگ تا حد زیادی عوض شده. حالا این ماموریتیه که برای خودم در نظر گرفتم:

ماموریت:

  • آموزش مهارت‌هایی که در طول زمان به دست آوردم
  • بازگو کردن تجربه‌های شخصیم
  • تعریف کردن داستان‌هایی که فکر می‌کنم ارزش بازگو شدن دارن
  • مطرح کردن مسائلی که کم‌تر درموردشون صحبت شده یا یک زاویه‌ی دید جدید برای مسائل قدیمی

 

برای آشنایی بیش‌تر، می‌تونید مَنو توی شبکه‌های اجتماعی هم پیدا کنید: اینستاگرام | توییتر | یوتیوب | لینکدین

 

حمایت از این وبلاگ

از دی‌ماه ۹۷ تقریبا تمام وقت و انرژی‌مو روی این وبلاگ متمرکز کردم و قصد دارم این روند مستقل بودنو ادامه بدم. اما خلق محتوا -اونم با کیفیتی که مد نظر منه- واقعا وقت‌گیره. در نتیجه برای ادامه‌ی مسیر، نیاز به حمایت همه‌ی شما دارم.

برای حمایت از این وبلاگ و تلاش من برای قوی‌تر شدنش، کافیه از لینک‌هایی استفاده کنید که توی این چند تا پست آوردم. یعنی هر وقت می‌خواستید یکی از این کارا رو بکنید، از لینکای من استفاده کنید -تا بدون هزینه‌ی اضافه برای شما- یه درصدی از خریدتون به من برسه.

 

اگرم قرار نیست به این زودیا هیچ‌کدوم از این مواردو بخرید، می‌تونید با نظر دادن درمورد پست‌ها یا به اشتراک گذاشتن‌شون، از این وبلاگ و محتواش حمایت کنید. یادتون باشه که هر کلیک شما برای ادامه‌ی مسیر به من نیرو می‌ده.

 

* اگه سوژه‌ای دارید که فکر می‌کنید خوبه تو وبلاگ درموردش بنویسم یا اگه کار دیگه‌ای باهام دارید، می‌تونید از طریق این فرم، ایمیل یا تلگرام با من تماس بگیرید:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!