مجموعه عکس: رقص کوچه‌ها1 دقیقه برای خواندن

بعد از چند ماه که عکس‌های قدیمی را از این‌جا برداشته بودم، تصمیم گرفتم بخش عکس وبلاگ را با کارهای جدیدترم راه بیندازم. اولین مجموعه، عکس‌هایی‌ست از شهر ارومیه که اسم‌اش را گذاشته‌ام «رقص کوچه‌ها».

چند وقت پیش پس از حدود نه ماه سری به شهر مادری‌ام ارومیه زدم و حدودا دو هفته آن‌جا و پیش خانواده بودم. چند بار هم وقت شد و برای عکاسی به بخش‌های مختلفی از شهر رفتم. عکس‌هایی که در ادامه می‌بینید، مربوط به همین گشت‌وگذارهاست.

نکته‌ای که توجه مرا جلب کرد، وجود ساختمان‌های بسیار قدیمی و بعضا خالی از سکنه در کنار ساختمان‌های تازه‌ساخت در برخی مناطق بود. برخورد مردم و ساکنین با من و دوربین‌ام هم جالب بود.

میانه‌ی کار بودم که یاد بخشی از این شعر شاملو افتادم که می‌گوید «شهر من رقص کوچه‌هایش را بازمی‌یابد» و ادامه می‌دهد که «هیچ کجا، هیچ زمان فریاد زندگی بی‌جواب نمانده است».

همان‌جا تصویر کلی مجموعه‌ای به نام «رقص کوچه‌ها» در ذهنم شکل گرفت.

تصاویری که در ادامه می‌بینید، آغازی بر این مجموعه هستند. امیدوارم که به تدریج بتوانم رقص کوچه‌ها را کامل‌تر کنم. بسیار خوش‌حال خواهم شد اگر نظرات شما را درمورد عکس‌ها بشنوم.

(برای دیدن اندازه‌ی بزرگ، روی عکس‌ها کلیک کنید.)

 

رقص کوچه‌ها - 1

رقص کوچه‌ها - 2

رقص کوچه‌ها - 3

رقص کوچه‌ها - 4

رقص کوچه‌ها - 5

 

حامد

من یه نویسنده و عکاس فری‌لنس‌ام. اگه دوست دارید بیش‌تر درموردم بدونید، صفحه‌ی درباره‌ی من رو ببینید. اما اگه دوست دارید باهم دوست بشیم، تو شبکه‌ی اجتماعی موردعلاقه‌تون یا از طریق اعلان‌های مرورگر دنبالم کنید، محتوا رو ببینید و نظرتونو بگید که بیش‌تر گپ بزنیم. تا دفعه‌ی بعد، عزت زیاد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!

عضو خبرنامه‌ی ایمیلی این وبلاگ بشید.

و هر چند ماه یه بار، یه ایمیل با آخرین و جذاب‌ترین پست‌های مورد نظرتون دریافت کنید.
لغو عضویت همیشه امکان‌پذیره.
close-link
Click Me